System dla gastronomii wspomaga cały proces zarządzania biznesem. Rozwiązania jakie oferuje oprogramowanie usprawniają pracę całego zespołu, zarówno właściciela restauracji jak również managera, kelnera i kuchni.

1. Szybka obsługa i oszczędność czasu

Dzięki aplikacji przyspieszysz i usprawnisz proces obsługi klientów przez co zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze. Przyjmowanie zamówień za pomocą urządzeń mobilnych jest efektywniejsze i co istotne w obecnych czasach wpływa na nowoczesny wizerunek.

2. Całkowita kontrola biznesu

Kontrola nad procesem sprzedaży w Twoim lokalu stały wgląd w funkcjonowanie restauracji. Możliwość nadzorowania pracowników. Dostęp do bieżących rachunków za pomocą telefonu komórkowego

3. Raportowanie

W dowolnym momencie i czasie możesz wygenerować zestawienie dotyczące funkcjonowania lokalu.

4. Zarządzanie zdalne

Z oprogramowania możesz korzystać z każdego miejsca gdzie dostępny jest internet.

5. Najnowsze technologie

System dla gastronomii to technologie oparte o najnowsze rozwiązania informatyczne. Zapewnia to niezawodną pracę systemu, nieskończone możliwości raportowania oraz exportu i importu danych.

6. Bezbłędne przyjmowanie zamówień

System POS pozwoli wyeliminować błędy pojawiające się przy zapisywaniu zamówień a także uniknąć pomyłek podczas przekazywania zamówienia do realizacji.

7. Oszczędność pieniędzy

Możesz jeszcze sprawniej planować zakupy zgodnie z szacowanym poziomem sprzedaży. Dzięki czemu oszczędzasz pieniądze wydając tylko na produkty, które są faktycznie potrzebne, możesz w pełni kontrolować magazyn swojego lokalu i redukować straty.

8. System dla gastronomii to teraz proste oprogramowanie

Szereg dostępnych opcji pozwala na dopasowanie programu do własnych potrzeb, niezależnie od tego czy prowadzisz np. pizzerie czy kawiarnie. Pracownicy uczą się obsługi programu w ciągu godziny.

9. Dowolność urządzeń

Działa w oparciu o urządzenia mobilne oznacza to, że do obsługi restauracji wystarczy nawet jeden telefon komórkowy lub tablet z androidem i dostępem do internetu. Bez kabli i drogich urządzeń stacjonarnych.

10. Masz szanse zatrzymać klientów

Dzięki oprogramowaniu dla gastronomii będziesz mógł przygotować specjalną ofertę dla swoich klientów. Dzięki programom lojalnościowym, możesz wprowadzać karty stałych klientów, system pozwoli Ci dowolnie przyznawać zniżki dla lojalnych klientów.