SZEF KUCHNI
(finalista Top Chef Polska)

Marcin Czubak poleca

Z Ristorio nie czekam zamówienie. Widzę je na tablecie i od razu przygotowuję danie. Kelnerzy w tym czasie mogą zająć się gośćmi i stolikami. Zero pomyłek a ja nie muszę używać średniowiecznego dzwonka i wydzierać się jak hajer na grubie.

Sprawdź aplikację

“Z Ristorio jesteśmy od samego początku. Dla kawiarni to proste i niedrogie rozwiązanie. Mamy wgląd w każde zamówienie. Skróciliśmy dzięki temu czas obsługo gościa.”

Synergia

“W kilku restauracjach istotny jest dla mnie jeden system zarządzania. Dostęp do zintegrowanych danych sprzedażowych i magazynowych mam na wyciągnięcie ręki. Kiedy chcę i gdziekolwiek jestem.”

Hurry Curry

“Poszukiwałem stabilnego i sprawdzonego rozwiązania z dobrym serwisem. Ristorio zadbało o dostosowanie produktu do moich potrzeb.”

Zelter

“Na codzień jesteśmy foodtruck’owcami, prócz pracy w naszej mobilnej kuchni, interesujemy się także różnymi technologicznymi nowinkami. Tak też u nas pojawiło się Ristorio, doskonałe i proste oprogramowanie, które uprościło i przyspieszyło naszą obsługę klienta jak również całe zarządzanie. Jak już ktoś nas poznał, to wie że zwracamy uwagę na drobne detale, Tu funkcjonalnością POSa jak i pomarańczowym desingiem, chłopaki nasze poparcie mają na stałe ;)”

Wuszt z Karry

“W Moodroo często mamy gości więcej niż miejsca. Dodatkowo nasza kuchnia znajduje się na innym poziomie niż bistro. Wyświetlacz zamówień rozwiązuje problemy z komunikacją między obsługą a kucharzami”

Moodro

“Wykorzystuję oprogramowanie wraz z magazynem. Wiem ile i czego mam na stanie a także co trzeba będzie dokupić. Moi goście pytają też o faktury. Wszystkie mogę wydrukować na urządzeniu fiskalnym bez dodatkowych drukarek”

Paris Paris

Aplikacja Ristorio

Mobilna aplikacja dla gastronomii Ristorio dostępna jest w sklepie google (Sklep Play\Play store).

Pobierasz a potem instalujesz. Po prostu.

Sprawdź aplikację