Mobilny oprogramowanie dla gastronomii to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Ci na poprawie jakości pracy w Twoim lokalu. Mobilność pozwala na osiągnięcie takich korzyści jak: większa kontrola nad pracą zespołu podczas Twojej nieobecności, skrócenie czasu obsługi klienta czy poprawa wizerunku marki w oczach klientów. Poza systemem potrzebujesz jedynie tablet lub smartfon podłączony do Internetu. To naprawdę jest proste.

Pozwól, że powiemy Ci więcej na temat powodów, dla których oprogramowanie dla gastronomii powinno być mobilne:

Po pierwsze: mobilny pos to spokój. Dowiesz się, co w trawie piszczy.

Kontrola nad tym, co dzieje się w lokalu z dowolnego miejsca na Ziemi to niewątpliwa zaleta mobilnego POS-a. Jako szef restauracji/kawiarni/baru* chcesz mieć pewność, że biznes idzie dobrze, prawda? Także, a może przede wszystkim, wtedy, gdy nie stoisz na posterunku!

Chcesz mieć pewność, że pod Twoją nieobecność nie wydarzy się nic niepokojącego, co mogłoby źle wpłynąć na wizerunek bądź sytuację finansową Twojej firmy.

Dobre mobilne oprogramowanie dla gastronomii to takie, które m.in. umożliwi Ci wgląd do wszystkich anulowanych pozycji i zamówień. Dlaczego jest to istotne? Ponieważ nierzadko okazuje się, że wycofywane zamówienia nie były jednorazowymi przypadkami, ale częstymi, i – co gorsza – celowymi, działaniami. Warto mieć na to oko.

Po drugie: Przekonasz się, że czas to pieniądz.

Nie każde polskie przysłowie jest mądre, ale trzeba przyznać, że jest sporo prawdy w tym, że kto nie ma w głowie, ten ma w nogach… oprogramowanie dla gastronomii sprawi, że obsługa nie będzie musiała biegać do kuchni, tam i z powrotem, z każdym zamówieniem.  Dobrze wiesz, że ich czas jest cenny, a zamiast marnować go na tzw. puste przebiegi, będą mogli poświęcić więcej uwagi tym, którzy w Twoim biznesie są najważniejsi — Twoim gościom. Nikt nie lubi też czekać na kelnera a już na pewno na posiłek i wezwanie do zapłaty. Ponadto wszystkie zamówienia będą trafiać na kuchnię w mgnieniu oka za pomocą jednego kliknięcia ze wszystkimi szczegółami oraz preferencjami klientów. Brzmi nieźle, prawda?

Po trzecie: Nie będziesz w lesie.

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi trendami? A może zależy Ci na wyróżnieniu się na tle konkurencji? Mobilne oprogramowanie dla gastronomii to zdecydowanie jedno z najnowszych technologicznych trendów świata gastronomii. Mina gościa, któremu kelner pokazuje zamówienie na tablecie lub smartfonie z prośbą o potwierdzenie? Bezcenna! Rywali na rynku gastronomicznym nie ubywa, a nowe technologie to jeden z najlepszych sposobów na to, by być o krok przed konkurencją. Rozważ to, jeśli myślisz o swoim biznesie długofalowo.

Czy masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości odnośnie do tego, dlaczego POS powinien być mobilny? Mamy nadzieję, że nie!